החומרים מהן עשויה האהבה – עץ מלא

דרג פריט זה
(6 הצבעות)

ברוב המקרים תזהו עץ מלא ללא כל בעיה ובד"כ אם הגעתם ליצרן חדר ילדים אין לנו ספק שתזהו מיד מהו פריט מעץ מלא ומהו פריט מחומרים אחרים.

ראשית עץ מלא ניכר בבהירות על ידי יכולות העיבוד שלו וכן ע"י אחידותו, מוצר שעשוי מחומרים אחרים ברוב המקרים יהיה בעל פינות חדות יותר ויהיה ניתן בקלות לראות את פוטנציאל הקילוף והמראה הסינטטי שלו.
הראיה המשמעותית ביותר לזיהוי של עץ מלא הוא כובד המוצר...בד"כ מוצר מעץ מלא יהיה כבד יותר.

מדוע עץ מלא?
אין עוררין על כך שעץ מלא יפה ויוקרתי יותר מכל שאר סוגי החומרים הנפוצים מהם מייצרים רהיטים, בל נשכח שעץ מלא הינו חזק ועמיד יותר לאורך שנים ויכול לשמש אותנו מילד לילד.
יתרון משמעותי נוסף הוא כי רהיט מעץ מלא ניתן לשחזור שיוף וצביעה מחדש ובכך להקנות מראה חדש ואף עדכני אחת לכמה שנים.

עץ מלא והסביבה..
עץ מלא הינו עץ אטום ולכן יכולת חדירת מזיקים הינה מוגבלת עד בלתי אפשרית ובנוסף ברור וסגור שעץ שאינו משולב בחומרים כימיים ובעיבוד כלשהו מלבד העיבוד האומנותי של הנגר בטוח יותר, ידידותי יותר לסביבה וגם לסובבים אותה (הילדים שלכם במקרה הזה).

איך שומרים על רהיטים מעץ מלא
הרחיקו כמה שיותר את הרהיט מאור שמש חזק וממקורות הפולטים חום, בד"כ עץ מלא ובעיקר בחדרי ילדים צבוע בצבעיה אטומה העלולה לייצר בקעים או סדקים עקב מיקום לא נכון וקרבה יתרה למקורות חמים או קרים מדיי...זהו גם חסרונו העיקרי של העץ המלא.

עץ מלא או לא – איך נדע?
לא נלאה אתכם באומנות יצירת המוצר הסופי אך יחד עם זאת ניתן נגיעה קטנה מהעולם הזה.
כפי שהזכרנו לעץ מלא יש נטייה להתכווץ ולתהתרחב ע"פ הטמפרטורה והלחות בה הוא שורר ולכן השימוש בעץ המלא נעשה בשילוב דיקט באלמנטים מסוימים בריהוט על מנת למנוע ככל האפשר את היווצרות התופעה.

כמו כן קיימים גם סוגים שונים של עץ מלא וחלקם באים מעצים "קשים" וחלקם מעצחם "רכים" שתהליך העיבוד שלהם והשימושים שלהם שונה...הדבר החשוב ביותר בעת בחירה ובחינת הרהיט לפני הקנייה והעמדתו במבחן ה"עץ מלא האמיתי" טמון בכל הגורמים הנסקרים במאמר הזה..ובכל זאת ישנו אלמנט אחד משמעותי ועיקרי שאיתו ניתן לקבל את החותמת למקורו של העץ – הרימו את הרהיט ושימו לב שהם זז כמקשה אחת ואינו מתעוות לכל אורכו ורוחבו – זהו ברוב המקרים המוחלט עץ מלא!

מערכת היחסים של העץ המלא והניקיון
כלל חשוב בניקוי רהיטים מעץ מלא הוא להמעיט ואפילו לא להשתמש בכלל בחומרים על בסיס מים ומים בכלל (למרות שהעץ ברוב המקרים בחדרי הילדים צבוע בצביעה אטומה).
ישנם חומרים רבים המשווקים לניקוי עץ וברובם תמצאו חומרים שומניים שבריאים יותר לעץ המלא ומעניקים לו אורך חיים ומראה יוקרתי וחדש.

אנחנו בצוות מיטה לי נדאג ליידע אותך בכל מרכיבי חדר הילדים מהראשון עד האחרון ובסופו של דבר ניתן לך את תחושת הביטחון שאנו מייצרים את המוצרים שלנו מעץ מלא משובח בשילוב כל האלמנטים הדרושים לשמירתו של חדר הילדים לשנים קדימה.

סניף ראשון לציון - מפעל (לא נגיש לבעלי מוגבלויות)

למרות שהמפעל אינו נגיש לבעלי מוגבלויות אנו משתדלים לספק שירות לכל לקוח המגיע למפעל/חנות המפעל ובכל רמת מוגבלות ברגישות ובאהבה גדולה.

ההגנה 42, א.ת חדש ראשון לציון

טלפון: 03-9526632 | פקס: 03-9526630
דואר אלקטרוני: rishon@mita-li.co.il
שעות פתיחה
א'-ה' 09:30-18:00
ו' - 09:00-12:00

סניף הוד השרון כפר סבא (סניף נגיש - למידע בעניין נגישות הסניף צרו קשר באמצעי הקשר באתר)

עין חי 43 כפר מל"ל
טלפון: 077-4005050 | פקס: 09-7440330
דואר אלקטרוני: service@mita-li.co.il
שעות פתיחה
א'-ה' 10:30-15:30
ו' - 9:00-12:00

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לברורים והזמנות חייגו
סניף ראשל"צ: 03-9526632
סניף כפר מל"ל: 077-4005050