לעצב חדר ילדים עם הילדים – הנאה צרופה

דרג פריט זה
(0 הצבעות)

חדר הילדים משמש את ילדינו לפעילויות רבות ומגוונות מלבד הייעוד הבסיסי שהוא השינה.
משחקים, יצירה, לימוד ועוד הם חלק אינטגרלי מהיעדים שחדר הילדים אמור למלא, אך יש דבר נוסף..החדר צריך להיות מפלט מזמין ונוח, מהנה ומושך, חמים וליצור בעיקר תחושת בטחון ושייכות.

כיף ושותפות עם הילדים
עיצוב חדר הילדים יכול להוות כאלמנט מגבש ומשפחתי ביניכם לבין ילדכם..שיתוף הילד בהרהורי העיצוב יכולים להוות מקפצה טובה לתקשורת מעניינת ומצד שני יכולה לשמש כבסיס טוב ליצירת החלל ע"פ מה שעושה לו טוב, בטוח ונעים...ולא תמיד ע"פ מה שאנחנו חושבים שהוא נכון בשבילו.

השיקול הכלכלי – שיתוף הילד בנושא
שיתוף הילד בשיקול הכלכלי יכול למנוע הרבה עוגמות נפש ואכזבה לילדכם, היות והוא מגיע מוכן ליכולות, למטרות, לאפשרויות וכמובן למגבלות שלכם.
השותפות הזאת מייצרת תקשורת בונה וחיובית עם הילד ובכך נותנת לו תחושה של שייכות למוצרים אותם תרכשו לחדרו..הוא מרגיש כאילו "אני קניתי"...ואם זאת התחושה אין ספק שהוא גם יהיה מחובר לחדר שלו בצורה מחייבת יותר.

ראיית המציאות ע"י הילד
לעיתים הילד רואה את המציאות בצורה שונה מאיתנו ולרעיונות ולדמיון שלו יש מקום רב בשיקולי העיצוב שלנו...צבעים, אביזרים, תמונות, ציורים ועוד השלמות יכולות להיות חלק מרעיונותיו ובזרתם אנו ביחד איתו נוכל ליצור לו חדר רבגוני, נעים ונוח שיהיה לטעמו וגם לטעמנו.

ילד עם תחושת בטחון
החדר כפי שהזכרנו הוא חלל שבוא הילד מבלה הרבה מהזמן עם חברים, אחים וגם איתכם ההורים. תחושת הבטחון שחדר הילדים יכולה להשרות תלויה גם באביזרים ובריהוט שנמצא בחדר – בחרו ביחד עם הילד את הפריטים והקפידו להסביר מה אסור ומה מותר (לא להשתולל על הרהיטים בעיקר) לא לשכוח שרק המזרון הוא רך ונעים, כל השאר עשוי מעץ שכל מכה בו יכולה להכאיב ומצד שני אל תשכחו שהאסתטיקה הכללית של החדר טמונה גם בשמירה של הילד על הקיים.

כל הטיפים של צוות מיטה לי באים ממקום של ניסיון רב וצבירת אינספור סיפורים מהורים שרכשו את חדרי הילדים, המיטות והארונות שלנו לאורך השנים..ואין חכם כבעל ניסיון אז כדאי לקחת את מה שאתם הכי מתחברים אליו, כי זה בעצם הבסיס הטוב ביותר לרכישה נכונה ומוצלחת.

סניף ראשון לציון

ההגנה 42, א.ת חדש ראשון לציון
טלפון: 03-9526632 | פקס: 03-9526630
דואר אלקטרוני: rishon@mita-li.co.il
שעות פתיחה
א'-ה' 09:30-18:30
ו' - 09:00-12:00

סניף הוד השרון כפר סבא

עין חי 43 כפר מל"ל
טלפון: 077-4005050 | פקס: 09-7440330
דואר אלקטרוני: service@mita-li.co.il
שעות פתיחה
א'-ה' 10:00-16:00
ו' - 9:00-12:00

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לברורים והזמנות חייגו
סניף ראשל"צ: 03-9526632
סניף כפר מל"ל: 077-4005050